BIOREZONANS 24

Przy wykorzystaniu oddziaływań elektromagnetycznych na organizm generatory biorezonansu likwidują podstawową przyczyn chorób: pasożyty, skażenia, toksyny. Na podstawie przeprowadzonej diagnostyki wdrażany jest indywidualny, dedykowany program naprawczy. Kuracja obejmuje około 20 godzin. Jest to metoda bezbolesna i bezinwazyjna.

WODOROTERAPIA

Wodór to najskuteczniejszy selektywny antyoksydant. Neutralizuje on wolne rodniki, które odpowiadają za 90% chorób. Terapię wodorem zalecamy za równo osobom bardzo aktywnym – sportowcom, po kontuzjach- jak i osobom starszym, kobietom w ciąży, cierpiącym na problemy ze snem, zapadającym na częste infekcje oraz wszystkim, którym zależy na utrzymaniu witalności i dobrego samopoczucia. Jedna sesja to 30 minut inhalacji. Dodatkowo 1l wody wodorowej do wypicia po każdym zabiegu!

URZĄDZENIE BALANSUJĄCE

 Balansowanie całego ciała polega na wymianie pól grawitacyjno- magnetycznych naszego ciała ze środowiskiem Systemu Balansującego. Pola grawitacyjno- magnetyczne działają jak dwa magnesy, które wyciągają to co ciału nie jest potrzebne i przyciągają to, na co istnieje zapotrzebowanie w organizmie. Pola Systemu Balansującego pozytywnie wpływają nie tylko na fizyczność organizmu, ale także balansują emocje człowieka i jego duszę. System balansujący samoistnie dobiera odpowiednią siłę pól emocji względem danej choroby. System posiada swoją własną aurę. Pola, które nadbudowuje System wypełniają całe pomieszczenie, w którym System został umieszczony.

Zapisz się do newslettera

Otrzymuj najnowsze informacje o wydarzeniach i akcjach promocyjnych naszej Fundacji