Poradnia – czyli jakie zabiegi oferujemy na co dzień


BIOENERGOMASAŻ FOHOW

Dzięki bioenergomasażerowi przywracamy harmonijny przepływ energii. Pomagamy pozbyć się bólu i wielu innych uporczywych dolegliwości o charakterze przewlekłym.Tradycyjna Medycyna Chińska zakłada, że wszystkie problemy zdrowotne naszego ciała i ducha spowodowane są brakiem swobodnego przepływu energii, a co za tym idzie- brakiem równowagi w organizmie. W gabinecie oferujemy profesjonalny masaż oraz suplementacje Fohow; produkty zielarskie, na których pracujemy od lat. Kojące dźwięki w tle i elementy aromaterapii wpływają relaksująco na każdego zabieganego człowieka.

Czas trwania zabiegu – 50 minut. Koszt 140 zł

Jakie są korzyści?

– Dzięki masażom osiągamy rozwiązanie problemów skórnych.
W szczególności przebarwień, alergii, żylaków czy nadmiernego przesuszenia skóry.

– Aktywowanie metabolizmu wewnątrzkomórkowego skutkuje redukcją tkanki tłuszczowej, a co za tym idzie utratę wagi;

– Bioenergomasaż dedykowany jest dla osób cierpiących na migreny, przewlekły stres, chroniczne zmęczenie czy obniżenie nastroju.

– Przywrócenie równowagi kanałów energetycznych skutkuje likwidacją dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego, bólu pleców czy stawów.

– Uzyskujemy wsparcie i aktywne działanie układu immunologicznego.


WODOROTERAPIA

Wodór to najskuteczniejszy selektywny antyoksydant. Neutralizuje on wolne rodniki, które odpowiadają za 90% chorób. Terapię wodorem zalecamy za równo osobom bardzo aktywnym – sportowcom, po kontuzjach- jak i osobom starszym, kobietom w ciąży, cierpiącym na problemy ze snem, zapadającym na częste infekcje oraz wszystkim, którym zależy na utrzymaniu witalności i dobrego samopoczucia. Jedna sesja trwa 30 minut, polega na oddychaniu poprzez wąsy powietrzem wzbogaconym o wodór. Dodatkowo otrzymujemy 1l wody REDOX do wypicia po każdym zabiegu! Pierwsze dobroczynne efekty są widoczne już po kilku zabiegach, wysokie stężenie wodoru utrzymuje się w naszym organizmie nawet do 30 godzin. Dzięki szerokiemu spektrum działania, stosowanie terapii powoduje wiele pozytywnych efektów.

Jakie są korzyści?

– wzmacnia układ odpornościowy

– wspiera naturalny detoks organizmu

– poprawia metabolizm

– przyspiesza gojenie ran i leczenie infekcji

– chroni komórki nerwowe przed skutkami niedotlenienia np. przy udarze mózgu

– zmniejsza stany zapalne, oparzenia słoneczne czy inne uszkodzenia skóry

– hamuje namnażanie komórek nowotworowych

– spowalnia starzenie organizmu

– pomaga w utrzymaniu gładkiej, elastycznej i nawodnionej skóry, działa przeciwzmarszczkowo

– wspomaga koncentracje

– zwiększa działanie neuroprzekaźników polepszając nastrój, redukując stres czy objawy depresji

– reguluje zaburzenia snu

– zmniejsza wytwarzanie mleczanu więc osoby aktywne i sportowcy mogą szybciej odzyskać formę po treningu

– zmniejsza apetyt na środki uzależniające

– wyrównuje bilans kwasowo-zasadowy

Czas trwania zabiegu – 30 minut. Koszt 30 zł


MASAŻ DŹWIĘKIEM

 Podążając za głosem serca rozpoczęliśmy praktykę wykonywania masażu dźwiękiem mis tybetańskich. Takie relaksacyjne sesje stosowane są dla relaksu, przywrócenia stanu harmonii oraz w celu odzyskania zdrowia. W trakcie masażu w naturalny i niezwykle przyjemny sposób dochodzi do rozwiązania problemów ciała i duszy. Komfortowe warunki i stworzona przez terapeutkę atmosfera pozwala osiągnąć stan rozluźnienia i uwolnienia. Do tego niespełna godzinnego masażu wykorzystywane są zarówno misy jak i gongi tybetańskie, cymbałki tubowe oraz dzwonki Koshi.

Czas trwania zabiegu – do 50 minut. Koszt 120 zł


URZĄDZENIE BALANSUJĄCE

 Balansowanie całego ciała polega na wymianie pól grawitacyjno- magnetycznych naszego ciała ze środowiskiem Systemu Balansującego. Pola grawitacyjno- magnetyczne działają jak dwa magnesy, które wyciągają to co ciału nie jest potrzebne i przyciągają to, na co istnieje zapotrzebowanie w organizmie. Pola Systemu Balansującego pozytywnie wpływają nie tylko na fizyczność organizmu, ale także balansują emocje człowieka i jego duszę. System balansujący samoistnie dobiera odpowiednią siłę pól emocji względem danej choroby. System posiada swoją własną aurę. Pola, które nadbudowuje System wypełniają całe pomieszczenie, w którym System został umieszczony.

Czas trwania zabiegu – do 30 minut. Koszt 50 zł


ŁÓŻKO MASUJĄCE

Łóżko masujące INAREX jest połączeniem medycyny Dalekiego Wschodu z najnowszą technologią. Specjalnie zaprojektowany projektor przesuwa się wzdłuż kręgosłupa, co sprawia, że szybciej się on ustawia, zmniejszają się uciski na korzenie nerwowe oraz zmniejszają się dolegliwości bólowe.
Łączy w sobie działanie wielu elementów:
1. Promieniowanie podczerwone – zwane „promieniami życia”, działają rozgrzewająco, pobudzają pracę naczyń krwionośnych.
2. Chiropraktyki – rozciągając kręgosłup dbamy o stan dysków.
3. Akupresury – uciskanie odpowiednich punktów umiejscowionych w okolicy kręgosłupa pobudza system nerwowy człowieka. W ten sposób następuje regeneracja narządów wewnętrznych, gruczołów i mięśni.

Zabieg trwa 30 minut wykonujemy go przy dźwiękach muzyki relaksacyjnej oraz z elementami aromaterapii.

Czas trwania zabiegu – 30 minut. Koszt 30 zł

Korzyści masażu:

– poprawa krążenia krwi i przepływu impulsów nerwowych


– przywrócenie równowagi gruczołów


– zmniejszenie zaburzeń hormonalnych


– likwidacja stresu i napięcia nerwowego


– regulacja temperatury ciała


– przypływ pozytywnej energii i sił witalnych


– pomoc w leczeniu alergii i astmy


– działanie przeciwbólowe – złagodzenie bólów artretycznych i reumatycznych.


– usprawnienie walki z hemoroidami, prostatą, rwą kulszową, zaparciami, zgagą i przeziębieniami


KAPSUŁA BALANSUJĄCA

Zbudowana i działająca według technologii opracowanej przez dr Keshe.
Pola systemu balansującego pozytywnie wpływają na fizyczność organizmu zmieniając energię chorych organów i układów, a także balansują emocje człowieka.
Tworząc odpowiednie warunki środowiska i pozwalając na wprowadzenie równowagi do naszego ciała, problemy zdrowotne nie mają ani warunków, ani potrzeby fizycznej manifestacji.
„Porozumienie i balans podstawowych elementów, z których jesteśmy zbudowani, jest gwarancją zdrowia każdej żywej istoty.”

Sposób korzystania z systemu:

1. Wchodzimy do kapsuły z odpowiednią intencją, pozytywnymi myślami.

2. Staramy się zrelaksować, rozluźnić ciało i umysł.

3. System współpracuje z naszymi komórkami skóry oraz komórkami wewnątrz ciała, których funkcjonowanie opiera się na plazmie.

4. W wyciszeniu i skupieniu pomaga dedykowana muzyka relaksacyjna o częstotliwości 432 Hz


Czas trwania zabiegu – 45 minut. Koszt 150 zł

Więcej informacji o technologii Keshe : www.instytutbwt.pl


Konsultacje Totalnej Biologii – Marek Rein

W poszukiwaniu przyczyn i źródeł choroby, nawracających problemów i utknięć lub dysharmonii w ciele z pomocą przychodzi terapia, której podstawą jest Totalna Biologia czyli metoda oparta na odkryciach dr Claude’a Sabbah oraz dr R.G. Hammera. Konsultacje pozwalają uwolnić programy podświadomości i odnaleźć psychologiczne zależności warunkujące chorobę w ciele.

Marek Rein – trener Radykalnego Wybaczania i dyplomowany Konsultant Totalnej Biologii – absolwent kursów Romualda Kosznika – opiekun na turnusach Domów Zdrowienia – podczas sesji łączy wiedzę z wielu dziedzin by przeprowadzić przez proces.

Czas trwania sesji około 2 godzin. Koszt 300 zł
Cykl trzech spotkań to koszt 700 zł

Kontakt: 501-139-985
mail: konsultacja.marek@wp.pl


SESJE HIPNOTERAPII – Joanna Cysdorf

Hipnoza terapeutyczna, to hipnoza, która nie skupia się wyłącznie na objawach, ale przede wszystkim pozwala na szybkie dotarcie do przyczyny danego problemu często głęboko ukrytego gdzieś w otchłani naszej pamięci. To jest najistotniejsze w procesie hipnoterapii.

Poznanie przyczyny problemu pozwala na jej zniwelowanie, a wprowadzenie nowych pozytywnych wzorców skutkuje tym, że problem znika definitywnie i od razu. Dotyczy to problemów na poziomie samej psychiki jak i problemów psychosomatycznych. Czasami tylko nasz organizm potrzebuje więcej czasu aby w procesie zdrowienia zniknęły objawy czysto fizyczne.

Ważne jest też to, że hipnoza jest metodą bezpieczną i nie dającą skutków ubocznych.

Czas trwania sesji – 2-3 godziny. Koszt 350 zł

Więcej informacji na stronie : www.twojahipnoza.com
tel.: 501 632 150


REFLEKSOLOGIA – Magdalena Bartkowska

Na stopach, dłoniach oraz twarzy i głowie znajdują się odpowiednie punkty nazywane refleksami, które odpowiadają konkretnym częściom ludzkiego ciała, organom, gruczołom, stanowiąc jego mikrokosmos. Refleksologia polega na odpowiedniej pracy na tych obszarach, co pomaga zlikwidować wiele problemów zdrowotnych i doprowadzić do równowagi nasz organizm.

Dzięki zabiegom refleksologicznym udaje się osiągać zadziwiające rezultaty w leczeniu różnych dolegliwości.
Praca na refleksach pobudza przepływ impulsów nerwowych. Stymulowanie poszczególnych miejsc na stopach, dłoniach lub twarzy i głowy wpływa korzystnie na ukrwienie chorych narządów oraz wzmacnia siły witalne organizmu. Dzięki temu organizm szybciej się regeneruje i szybciej dochodzi do zdrowia. Terapia sprzyja także poprawie przemiany materii oraz wpływa korzystnie na oczyszczenie organizmu. Wykazuje także działanie przeciwbólowe.

Zabiegi:
-refleksologia stóp lub dłoni
-refleksologia twarzy i głowy

Czas trwania sesji – 60 minut. Koszt 150 zł

Więcej informacji i zapisy: 696-030-870


JIN SHIN JYUTSU – sztuka samouzdrawiania dotykiem Renata Rutkowska

Sztuka Jin Shin Jyutsu jest prastarą metodą harmonizowania przepływu energii życiowej poprzez uwalnianie napięć, które są przyczyną różnych dysfunkcji w organizmie. Zabieg Jin Shin Jyutsu w delikatny, ale bardzo zdecydowany sposób harmonizuje i przywraca przepływ zablokowanej energii.

Jin Shin Jyutsu może się okazać wsparciem w przypadku:
-odpuszczania długotrwałych wzorców dysharmonii w ciele i umyśle
-zrozumienia i poznania Siebie
-uwolnienia stresu
-depresji
-niepokoju wewnętrznego
-traum
-wyeliminowaniu bólu głowy, pleców (i innych części ciała)
-wzmocnienia układu odpornościowego
-alergii
-przeziębienia
-PMS
-bezsenności
-dolegliwości ciążowych i przygotowania do porodu
-powrotu do zdrowia po chorobie i operacji
-niwelowania skutków chemioterapii
oraz wielu innych symptomów, które zostały wywołane blokadami w przepływie
energii w ciele.

Na koniec spotkania pokazuję również układy dłoni do pracy ze sobą. Jest to bardzo ważny element sesji.
Regularna praktyka między zabiegami pozwala dłużej pozostać ciału w stanie harmonii, co dodatkowo wspiera proces regeneracji i zdrowienia.

Pierwsza sesja wraz ze szczegółowym wywiadem i zabiegiem trwa max. 2 godziny – koszt 250 zł.
Każda kolejna sesja trwa około godziny – koszt 170 zł.

Więcej informacji i zapisy: 507-029-851


Zapisz się do newslettera

Otrzymuj najnowsze informacje o wydarzeniach i akcjach promocyjnych naszej Fundacji