Gansy


CZYM JEST GANS?

Gans czyli czwarty stan skupienia gazu (gaz w stanie nanostruktury), który zasila się z naszego środowiska i oddaje pola do środowiska. Dlatego możemy wodę nasycić polami pierwiastka, z którego zrobiony jest Gans. Technologii tej uczy nas Mehran Tavakoli Keshe czyli fizyk nuklearny z Iranu.


NA JAKIEJ ZASADZIE DZIAŁA GANS? 

Analogicznie do magnesu nie widzimy pól działania gołym okiem, ale widzimy efekt tego działania. Pola magnetyczno – grawitacyjne zasilają otoczenie energią zawierającą odpowiednie informacje.


JAK STOSOWAĆ GANSY?

Jak stosować gansy?
Jak długo pić gansy?

Dlaczego inhalacja gansami jest ważna?
Informacje o paczach
Jak zrobić inhalator z butelki?

Informacje o bransoletkach

KTO MOŻE KORZYSTAĆ Z GANSÓW I PLAZMATYCZNYCH URZĄDZEŃ? 

Każdy. Nie ma ograniczeń wiekowych czy zdrowotnych, wystarczy decyzja, że chce się skorzystać.


W JAKI SPOSÓB NA CO DZIEŃ MOGĘ WYKORZYSTAĆ SWOJE GANSY?

Wykorzystując fiolki z Gansami możesz wytworzyć własną wodę plazmową. Wodę plazmową możesz wykorzystać na niezliczoną ilość sposobów. Zaleca się inhalacje, spryskiwanie skóry oraz spożywanie wód gansowych. Wód możesz używać w kuchni, dyfuzować, do kąpieli zdrowotnych, do uprawy roślin, dbałości o dobrostan wszystkich domowników, w tym zwierząt i roślin, możesz też poczęstować sąsiada. W pomysłach na stosowanie wód Plazmowych ogranicza Cię tylko wyobraźnia.

Fiolki z Gansami można również nosić przy sobie lub przykładać do ciała w zależności od potrzeb, wtedy bezpośrednio oddziaływa organizm.


TUTAJ ZAMÓWISZ GANSY ONLINE!


Wieloletnia współpraca i przyjaźń oraz promowanie technologii Keshe.

Mirosław Bach i Romuald Kosznik


Zapisz się do newslettera

Otrzymuj najnowsze informacje o wydarzeniach i akcjach promocyjnych naszej Fundacji