Roczny kurs Totalnej Biologii w BYDGOSZCZY

REKRUTACJA NA KURS 2024 R. ZAKOŃCZONA!

W styczniu 2024 r. rozpoczynamy kolejną edycję rocznego kursu Totalnej Biologii prowadzonego przez Romualda Kosznika.

Kurs trwa 10 miesięcy (+ przerwa wakacyjna lipiec i sierpień).
Zjazdy odbywać się będą weekendowo raz w miesiącu: w soboty w godzinach 10:00 – 18:00 z godzinną przerwą obiadową, a w niedziele w godzinach 9:00 – 14:00.
Podczas przerw kawowych, zapewniamy gorące napoje oraz wodę.

Totalna Biologia (Recall Healing) to odkrywanie nowych aspektów postrzegania choroby.

Czy nie odnosicie wrażenia, że choroba nam spowszedniała, mało kto się dziwi słysząc  o najpoważniejszych schorzeniach  u znajomych czy rodziny. Popularyzacja wszelkich dolegliwości, propagowanie niemalże cudownych tabletek i maści sprawia wrażenie bagatelizacji choroby. Jasne, że nikt nie chce być chory i jasne, że są sytuacje, że leki są potrzebne. Pytanie tylko, czy zawsze są konieczne i czy nie jest warto poszukać innych dróg  wyzdrowienia.

Totalna Biologia proponuje inną drogę do wyzdrowienia.

Totalna Biologia (Recall Healing) głosi: „Choroba nie jest błędem natury,  jest najlepszym rozwiązaniem mózgu na utrzymanie organizmu przy życiu. Umysł nigdy się nie myli i nie pracuje bez potrzeby, zawsze wybierając rozwiązanie doskonałe biologicznie. Każda dolegliwość jest więc przystosowaniem organizmu do istniejących warunków. Będąc pozornym problemem dla człowieka, w rzeczywistości stanowi jego biologiczny atut. Aby uleczyć się z choroby, należy odkryć jej źródło w samym sobie”

W dzisiejszych czasach nikt już nie kwestionuje związku psychiki z ciałem człowieka, a holistyczne podejście do człowieka jako integralnej całości wszystkich poziomów egzystencji:  Ciała, Umysłu i  Duszy staje się coraz bardziej powszechne, nawet już w gabinetach lekarzy medycyny klasycznej. To nie tylko moda. To trend ogólnoświatowy wynikający z naturalnych potrzeb człowieka.

Zgodnie z wiedzą znaną w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej już kilka tysięcy lat temu, choroba w ciele zawsze związana jest z jakimś nieuświadomionym konfliktem psychologicznym, który wywołując nieustannie podświadomie trudne emocje, programuje chorobę bądź dolegliwości. Docierając do sedna przebytego konfliktu, możemy wyzdrowieć.

Na kursie:

– dowiesz się, jak znaleźć konflikt i jak go rozwiązać,

– poznasz, jak wyglądają dwie fazy choroby,

– omówione zostaną różne systemy i narządy w organizmie i ich znaczenie dla interpretacji przyczyn choroby,

– poznasz znaczenie klanu rodzinnego dla powstawania chorób,

– doświadczysz techniki Radykalnego Wybaczania,

– nauczysz się skutecznej profilaktyki

Na zajęciach poznacie Totalną Biologię® w stopniu pozwalającym na prowadzenie terapii sobie, bliskim oraz tym, którzy tej pomocy potrzebują. Spotkasz tu osoby, których wiedza i doświadczenie wzbogaci wartość samego Kursu. SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!

„Choroba jest przejawem skutków wywołanych poprzez wasze działania, słowa, emocje, uczucia i nieharmonijne myśli tworzące ekspansywną, proporcjonalnie powiększoną falę, zawsze powracającą do źródła swojego pochodzenia.
Oto definicja wielkiego prawa przyczyny i skutku”

Randyum Solari

tel: 534 995 948

mail: domzdrowienia@gmail.com

Koszt kursu 2024 r. to 6.000 zł. Istnieje możliwość płatności ratalnej/miesięcznej przed każdym zjazdem gotówką bądź na konto fundacji
NUMER KONTA: 19 1240 1183 1111 0010 6458 6271.
Wszystkie zjazdy stanowią CAŁOŚĆ KURSU, który kończy się egzaminem praktycznym. Od Uczestnika zależy obecność i uzupełnianie wiadomości jednak należy pamiętać, że niezależnie od frekwencji cena tego rocznego kursu niezmiennie wynosi 6.000 zł. Materiały dydaktyczne każdorazowo wysyłane są po zjeździe i bieżącym rozliczeniu.

Zaliczenie egzaminu końcowego oraz pełne rozliczenie opłaty za kurs gwarantuje otrzymanie Certyfikatu Konsultanta Totalnej Biologii.


Terminy zjazdów rocznika 2024
7 – 8 września
12 – 13 października
9 – 10 listopada
7 – 8 grudnia

Terminy zjazdów rocznika 2025
11 – 12 stycznia
8 – 9 lutego
8 – 9 marca
5 – 6 kwietnia
24 – 25 maja
14 – 15 czerwca
Daty zjazdów powakacyjnych podamy na początku roku.

Adres gdzie się spotykamy:
DOM ZDROWIENIA
ul. Wojska Polskiego 59C, 85-825

Przed budynkiem i po drugiej stronie ulicy znajduje się spory parking. Dojazd komunikacją miejską jest również wygodny – tramwajem kierunek: pętla KAPUŚCISKA.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminów i programu zajęć.

Ilość miejsc ograniczona!

Zapisz się do newslettera

Otrzymuj najnowsze informacje o wydarzeniach i akcjach promocyjnych naszej Fundacji