Roczny kurs Totalnej Biologii w BYDGOSZCZY

W styczniu 2022 r. rozpoczynamy kolejną edycję rocznego kursu Totalnej Biologii prowadzonego przez Romualda Kosznika.

Już teraz startujemy z naborem!

Kurs trwa 10 miesięcy (+ przerwa wakacyjna lipiec i sierpień).
Zjazdy odbywać się będą weekendowo raz w miesiącu: w soboty w godzinach 10:00 – 18:00 z godzinną przerwą obiadową,
a w niedziele w godzinach 9:00 – 14:00. Podczas przerw kawowych, zapewniamy gorące napoje i ciasteczko.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu uzyskania niezbędnych informacji organizacyjnych.

Aby zagwarantować sobie miejsce na liście uczestników wymagana jest wpłata wpisowego w wysokości 100 zł (rozliczana w styczniu)
oraz nadesłanie zgłoszenia z pełnym imieniem i nazwiskiem, adresem mailowym i numerem telefonu.

Totalna Biologia® (Recall Healing®) to odkrywanie nowych aspektów postrzegania choroby.

Czy nie odnosicie wrażenia, że choroba nam spowszedniała, mało kto się dziwi słysząc  o najpoważniejszych schorzeniach  u znajomych czy rodziny. Popularyzacja wszelkich dolegliwości, propagowanie niemalże cudownych tabletek i maści sprawia wrażenie bagatelizacji choroby. Jasne, że nikt nie chce być chory i jasne, że są sytuacje, że leki są potrzebne. Pytanie tylko, czy zawsze są konieczne i czy nie jest warto poszukać innych dróg  wyzdrowienia.

Totalna Biologia® proponuje inną drogę do wyzdrowienia.

Totalna Biologia® (Recall Healing®) głosi: „Choroba nie jest błędem natury,  jest najlepszym rozwiązaniem mózgu na utrzymanie organizmu przy życiu. Umysł nigdy się nie myli i nie pracuje bez potrzeby, zawsze wybierając rozwiązanie doskonałe biologicznie. Każda dolegliwość jest więc przystosowaniem organizmu do istniejących warunków. Będąc pozornym problemem dla człowieka, w rzeczywistości stanowi jego biologiczny atut. Aby uleczyć się z choroby, należy odkryć jej źródło w samym sobie”

W dzisiejszych czasach nikt już nie kwestionuje związku psychiki z ciałem człowieka, a holistyczne podejście do człowieka jako integralnej całości wszystkich poziomów egzystencji:  Ciała, Umysłu i  Duszy staje się coraz bardziej powszechne, nawet już w gabinetach lekarzy medycyny klasycznej. To nie tylko moda. To trend ogólnoświatowy wynikający z naturalnych potrzeb człowieka.

Zgodnie z wiedzą znaną w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej już kilka tysięcy lat temu, choroba w ciele zawsze związana jest z jakimś nieuświadomionym konfliktem psychologicznym, który wywołując nieustannie podświadomie trudne emocje, programuje chorobę bądź dolegliwości. Docierając do sedna przebytego konfliktu, możemy wyzdrowieć.

Na kursie:

– dowiesz się, jak znaleźć konflikt i jak go rozwiązać,

– poznasz, jak wyglądają dwie fazy choroby,

– omówione zostaną różne systemy i narządy w organizmie i ich znaczenie dla interpretacji przyczyn choroby,

– poznasz znaczenie klanu rodzinnego dla powstawania chorób,

– doświadczysz techniki Radykalnego Wybaczania,

– nauczysz się skutecznej profilaktyki

Na zajęciach poznacie Totalną Biologię® w stopniu pozwalającym na prowadzenie terapii sobie, bliskim oraz tym, którzy tej pomocy potrzebują. Spotkasz tu osoby, których wiedza i doświadczenie wzbogaci wartość samego Kursu. SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!

„Choroba jest przejawem skutków wywołanych poprzez wasze działania, słowa, emocje, uczucia i nieharmonijne myśli tworzące ekspansywną, proporcjonalnie powiększoną falę, zawsze powracającą do źródła swojego pochodzenia.
Oto definicja wielkiego prawa przyczyny i skutku”

Randyum Solari

tel: 534 995 948

mail: kontakt@domyzdrowienia.org.pl

Koszt kursu to 4 000 zł. Istnieje możliwość płatności ratalnej/miesięcznej przed każdym zjazdem gotówką bądź na konto fundacji.
Wszystkie zjazdy są obowiązkowe.

Zaliczenie egzaminu końcowego oraz pełne rozliczenie opłaty za kurs gwarantuje otrzymanie Certyfikatu Konsultanta Totalnej Biologii.

Przy pełnej przedpłacie do końca listopada br. rabat w wysokości 400 zł !!

Terminy zjazdów kursu 2022 r.:

29 – 30 stycznia
26 – 27 lutego
19 – 20 marca
23 – 24 kwietnia
21 – 22 maja
18 – 19 czerwca

Ilość miejsc ograniczona!

Zapisz się do newslettera

Otrzymuj najnowsze informacje o wydarzeniach i akcjach promocyjnych naszej Fundacji