Roczny kurs Totalnej Biologii w BYDGOSZCZY

W styczniu 2023 r. rozpoczynamy kolejną edycję rocznego kursu Totalnej Biologii prowadzonego przez Romualda Kosznika.

Kurs trwa 10 miesięcy (+ przerwa wakacyjna lipiec i sierpień).
Zjazdy odbywać się będą weekendowo raz w miesiącu: w soboty w godzinach 10:00 – 18:00 z godzinną przerwą obiadową,
a w niedziele w godzinach 9:00 – 14:00. Podczas przerw kawowych, zapewniamy gorące napoje oraz wodę.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu uzyskania niezbędnych informacji organizacyjnych.

Aby zagwarantować sobie miejsce na liście uczestników wymagana jest wpłata wpisowego w wysokości 100 zł (rozliczana w styczniu)
oraz nadesłanie zgłoszenia z pełnym imieniem i nazwiskiem, adresem mailowym i numerem telefonu.

Totalna Biologia® (Recall Healing®) to odkrywanie nowych aspektów postrzegania choroby.

Czy nie odnosicie wrażenia, że choroba nam spowszedniała, mało kto się dziwi słysząc  o najpoważniejszych schorzeniach  u znajomych czy rodziny. Popularyzacja wszelkich dolegliwości, propagowanie niemalże cudownych tabletek i maści sprawia wrażenie bagatelizacji choroby. Jasne, że nikt nie chce być chory i jasne, że są sytuacje, że leki są potrzebne. Pytanie tylko, czy zawsze są konieczne i czy nie jest warto poszukać innych dróg  wyzdrowienia.

Totalna Biologia® proponuje inną drogę do wyzdrowienia.

Totalna Biologia® (Recall Healing®) głosi: „Choroba nie jest błędem natury,  jest najlepszym rozwiązaniem mózgu na utrzymanie organizmu przy życiu. Umysł nigdy się nie myli i nie pracuje bez potrzeby, zawsze wybierając rozwiązanie doskonałe biologicznie. Każda dolegliwość jest więc przystosowaniem organizmu do istniejących warunków. Będąc pozornym problemem dla człowieka, w rzeczywistości stanowi jego biologiczny atut. Aby uleczyć się z choroby, należy odkryć jej źródło w samym sobie”

W dzisiejszych czasach nikt już nie kwestionuje związku psychiki z ciałem człowieka, a holistyczne podejście do człowieka jako integralnej całości wszystkich poziomów egzystencji:  Ciała, Umysłu i  Duszy staje się coraz bardziej powszechne, nawet już w gabinetach lekarzy medycyny klasycznej. To nie tylko moda. To trend ogólnoświatowy wynikający z naturalnych potrzeb człowieka.

Zgodnie z wiedzą znaną w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej już kilka tysięcy lat temu, choroba w ciele zawsze związana jest z jakimś nieuświadomionym konfliktem psychologicznym, który wywołując nieustannie podświadomie trudne emocje, programuje chorobę bądź dolegliwości. Docierając do sedna przebytego konfliktu, możemy wyzdrowieć.

Na kursie:

– dowiesz się, jak znaleźć konflikt i jak go rozwiązać,

– poznasz, jak wyglądają dwie fazy choroby,

– omówione zostaną różne systemy i narządy w organizmie i ich znaczenie dla interpretacji przyczyn choroby,

– poznasz znaczenie klanu rodzinnego dla powstawania chorób,

– doświadczysz techniki Radykalnego Wybaczania,

– nauczysz się skutecznej profilaktyki

Na zajęciach poznacie Totalną Biologię® w stopniu pozwalającym na prowadzenie terapii sobie, bliskim oraz tym, którzy tej pomocy potrzebują. Spotkasz tu osoby, których wiedza i doświadczenie wzbogaci wartość samego Kursu. SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!

„Choroba jest przejawem skutków wywołanych poprzez wasze działania, słowa, emocje, uczucia i nieharmonijne myśli tworzące ekspansywną, proporcjonalnie powiększoną falę, zawsze powracającą do źródła swojego pochodzenia.
Oto definicja wielkiego prawa przyczyny i skutku”

Randyum Solari

tel: 534 995 948

mail: domzdrowienia@gmail.com

Koszt kursu 2023 r. to 5 000 zł. Istnieje możliwość płatności ratalnej/miesięcznej przed każdym zjazdem gotówką bądź na konto fundacji
NUMER KONTA:19 1240 1183 1111 0010 6458 6271.
Wszystkie zjazdy są obowiązkowe.

Zaliczenie egzaminu końcowego oraz pełne rozliczenie opłaty za kurs gwarantuje otrzymanie Certyfikatu Konsultanta Totalnej Biologii.


Terminy zjazdów kursu 2023 r.:

7 – 8 stycznia
11 – 12 lutego
4 – 5 marca
22 – 23 kwietnia
20 – 21 maja
17 – 18 czerwca
9 -10 września
21 – 22 października
18 – 19 listopada
16 – 17 grudnia

Adres gdzie się spotykamy:
Hotel IKAR Bydgoszcz
ul. Szubińska 32
Zaraz przy hotelu znajduje się spory parking. Dojazd komunikacją miejską jest również wygodny – autobusami kierunek: pętla BŁONIE.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminów i programu zajęć.

Ilość miejsc ograniczona!

Zapisz się do newslettera

Otrzymuj najnowsze informacje o wydarzeniach i akcjach promocyjnych naszej Fundacji