O nas

Każdy człowiek to nie tylko ciało, zdrowe lub chore – każdy człowiek to także psychika, która pełni kluczową rolę w zapadaniu na choroby, uwalnianiu się od chorób i zachowaniu zdrowia.

Jesteśmy zgranym zespołem doświadczonych i bardzo zaangażowanych osób, które swoją codzienną pracą pokazują klientom, że powrót do zdrowia i utrzymanie pełni sił witalnych jest możliwością dostępną dla każdego człowieka. Pomogliśmy już niezliczonej liczbie osób, których dotknęły różne schorzenia – nie tylko nowotworowe, ale również choroby autoimmunologiczne, cukrzyca, choroby tarczycy, nerwobóle, nadwaga, choroby układu oddechowego i wiele, wiele innych.

Podczas wszystkich Turnusów, warsztatów i w czasie naszej codziennej pracy w Poradni, dzielimy się wiedzą i sercem z każdym, kto tego potrzebuje. Współpracujemy również z niesamowitymi ludźmi pełnymi pasji, którzy podobnie jak my, niosą wsparcie i uzupełniają nasz program pomocy w procesie zdrowienia.

Łączymy wiele dziedzin naturoterapii tak, by zapewnić kompleksową usługę. Wprowadzamy klienta w obszar wsparcia z każdej możliwej strony.

Stworzyliśmy Fundację dla Domów Zdrowienia, by wiedzę tą udowadniać codzienną praktyką. Przekonaj się o tym i Ty.

Zapisz się do newslettera

Otrzymuj najnowsze informacje o wydarzeniach i akcjach promocyjnych naszej Fundacji