O nas

FUNDACJA DLA DOMÓW ZDROWIENIA

Jesteśmy grupą wyspecjalizowanych i doświadczonych naturoterapeutów, którzy swoją codzienną pracą pokazują klientom, że powrót do zdrowia i utrzymanie pełni sił witalnych jest możliwością dostępną każdemu człowiekowi. Pomogliśmy już niezliczonej liczbie osób, których dotknęły różne choroby – nie tylko nowotworowe, ale również choroby autoimmunologiczne, cukrzyca, choroby tarczycy, nerwobóle, nadwaga, choroby układu oddechowego i wiele, wiele innych.

ROMUALD KOSZNIK

 

Jestem dyplomowanym konsultantem Totalnej Biologii / Recall Healing, THETA HEALING BASIC DNA, trenerem Rozwoju Osobistego, w tym Radykalnego Wybaczania
i Radykalnej Manifestacji Marzeń. Jestem również mistrzem bioenergoterapii, dyplomowanym radiestetą, naturoterapeutą.
Zapraszam na moją stronę interentową

EWA NAJDER

 

Coaching i warsztaty rozwoju osobistego.
Konsultacje indywidualne i szkolenia. Numerologia. Terapia regresywna i symptomu. Sesje oddechowe, rebirthing. Ustawienia metodą nowych ustawień systemowych B. Hellingera.
Zapraszam na fb

 

 

 


EWA ZIELIŃSKA  


Pasjonatka dźwiękoterapii. Większość pradawnych kultur od tysięcy lat wykorzystywała moc dźwięku w uzdrawianiu. Jestem szczęśliwa, że w dzisiejszych czasach ten olbrzymi potencjał potwierdziły badania naukowe, a ja miałam szansę nauczyć się sztuki masażu i uzdrawiania wibracjami mis tybetańskich oraz gongów, ze szczególnym uwzględnieniem ich oddziaływania w terapii indywidualnej i grupowej (posiadam polsko-angielskie certyfikaty).
Metod terapeutycznych z wykorzystaniem mis uczyłam się wg tradycyjnego przekazu himalajskiego, od ucznia mistrzów nepalskich Shree Krishna Shahi oraz Shanta Ratna Shakya, natomiast gongów zgodnie z wiedzą zaczerpniętą ze źródeł pochodzących z Azji Południowo-Wschodniej.
W mojej pracy terapeutycznej, poza misami dźwiękowymi i gongami, używam również tingshy oraz dzwonków koshi, które cudownie relaksują, a ich dźwięki kochają wszyscy.
Zapraszam na fb


DOROTA SCHAUBJest konsultantką Totalnej Biologii, zajmuje się dźwiękoterapią kamertonami, diagnostyką karmiczną, radiestezją, rozwojem osobistym i przede wszystkim autorskimi ustawieniami systemowymi w oparciu o wiedzę wg Berta Hellingera. Prowadzi konsultacje i terapie indywidualne, warsztaty jak i szkolenia.

JOANNA KASZUBACertyfikowana przez Gilberta Renaud terapeutka Recall Healing/Totalnej Biologi, numerolog, coach i trener motywacyjny, założycielka Stowarzyszenia Babska Wyspa w Elblągu, wspierającego rozwój osób w zakresie holistycznego podejścia do życia i zdrowia.
Prowadzi warsztaty i szkolenia grupowe oraz sesje indywidualne.
W swojej pracy z klientem wykorzystuje wiedzę i doświadczenie z zakresu: totalnej biologi, recall healing, symboliki życia, astro-numerologii, rozwoju świadomości oraz medytacje transformacyjne i taniec intuicyjny. 
Jej życiowe motto to:
„Jeśli nie chcesz znajdziesz powód, jeśli chcesz znajdziesz sposób”
Zapraszam na FB

Każdy człowiek to nie tylko ciało, zdrowe lub chore – każdy człowiek to także psychika, która pełni kluczową rolę w zapadaniu na choroby, uwalnianiu się od chorób i zachowaniu zdrowia. Wiesz o tym, prawda? Stworzyliśmy Fundację dla Domów Zdrowienia, by wiedzę tą udowadniać codzienną praktyką. Przekonaj się o tym i Ty.