Najbliższy turnus: 19 – 28 listopada 2023 r.

PRZEZ DZIESIĘĆ DNI DOCIERAMY DO ŹRÓDŁA I PRZYCZYN CHOROBY. ODNAJDUJEMY RÓWNOWAGĘ I ODPOWIEDZI NA WIELE NURTUJĄCYCH PYTAŃ. OTACZAMY WAS OPIEKĄ I WSPARCIEM. CODZIENNE WARSZTATY: TOTALNA BIOLOGIA, FITOTERAPIA, RADYKALNE WYBACZANIE, USTAWIENIA HELLINGEROWSKIE, NUMEROLOGIA ORAZ PRZEDE WSZYSTKIM INDYWIDUALNE KONSULTACJE.
NASZ PROGRAM JEST SYSTEMATYCZNIE DOSKONALONY. POMIĘDZY JEGO STAŁE, KLUCZOWE ELEMENTY WPLATAMY RÓWNIE WARTOŚCIOWE, KRÓTSZE ZABIEGI I WARSZTATY. PRACA Z WAMI, UCZESTNIKAMI DOTYCHCZASOWYCH TURNUSÓW, ODSŁANIA POTRZEBY, NA KTÓRE ODPOWIADAMY. WYKORZYSTUJEMY MATRYCE EMOCJI I UWALNIANIE EMOCJI Z POMOCĄ ŻYWIOŁÓW. PRACUJEMY Z RYSUNKIEM ODSŁANIAJĄC I PRZYWRACAJĄC RELACJE Z RODZICAMI, MĘŻEM/ŻONĄ I DZIEĆMI. GŁĘBOKIM DOZNANIEM TERAPEUTYCZNYM JEST RÓWNIEŻ PRZEJŚCIE PRZEZ KRĄG WIEŃCZĄCY WARSZTATY RADYKALNEGO WYBACZANIA. WSZYSTKO TO DZIĘKI OGROMNEMU ZAANGAŻOWANIU PROWADZĄCYCH POSZCZEGÓLNE WARSZTATY NAJLEPSZYCH TERAPEUTÓW.

Celem naszych turnusów jest dotarcie do psychobiologicznych i psychosomatycznych przyczyn choroby, uświadomienie sobie konieczności zmian jakie powinniśmy dokonać w życiu albowiem każde zachorowanie niesie w sobie taką informację. Nie da się oddzielić ciała od emocji i psychiki, dlatego w procesie zdrowienia bardzo ważne jest podejście holistyczne. Zamiast stawiania sobie pytania „dlaczego mnie się to przydarzyło” ważniejsze jest postawienie pytania: „po co mi się to przydarzyło” ?

Zajęcia, które umieściliśmy w programie turnusu, zarówno indywidualne jak i grupowe, właśnie w ten sposób zostały ukierunkowane. Medycyna akademicka zajmuje się głównie usuwaniem czy leczeniem skutków choroby, nie dociekając do przyczyn. Z naszych doświadczeń wynika, że połączenie wiedzy akademickiej z terapiami naturalnymi daje nadzwyczajne efekty i zdecydowanie zwiększa szanse na pokonanie choroby, a tym samym na powrót do zdrowia.

Zapraszamy każdego, bez względu na płeć, wiek, czy stopień zaawansowania choroby. Gościmy i pracujemy z osobami obarczonymi chorobami nowotworowymi, autoimmunologicznymi np. Hashimoto, toczeń, bielactwo, cukrzyca, reumatoidalne zapalenie stawów; chorobami przewlekłymi innego typu m.in. nadciśnienie, astma, otyłość czy osteoporoza. Często trafiają do nas zagubione dusze nie potrafiące poradzić sobie w pędzącym świecie. One również otrzymują wsparcie. A czasem nawet i więcej… Najważniejsza jest gotowość osoby chorej do zmierzenia się ze swoimi emocjami, często bardzo trudnymi lub chowanymi głęboko do podświadomości. Zrozumienie prawa przyczyny i skutku, a przede wszystkim uświadomienie sobie wagi wpływu stresu, przekonań oraz lęków (własnych i rodowych) na zdrowie fizyczne, to podstawa zmian prowadzących do zdrowia.

I taką drogę pragniemy Wam wskazać w naszym DOMU pełnym wsparcia ciepła, przyjaźni i empatii 🙂

Na co dzień jesteśmy grupą przyjaciół.
Na turnusie niezwykle zgranym zespołem terapeutów, których wiedza i umiejętności pracy z drugim człowiekiem przeplatają się i uzupełniają
w płynny sposób. Każdy z nas jest inny. Każdy ma w sobie moc i ogromną chęć niesienia dobra i dzielenia się tym co wie, tym co potrafi.
Decydując się na przyjazd na turnus, przez proces zdrowienia przeprowadzi Cię nie jeden, a kilku doświadczonych konsultantów. Jest to taka wartość, z którą nie spotkasz się nigdzie indziej.
Przez dziewięć dni oferujemy Ci możliwość uzyskania pomocy, wsparcia, rozmowy 24 godziny na dobę, we wszystkich terapiach zawartych w naszym programie.
Niebanalne znaczenie ma atmosfera, którą wspólnie tworzymy na każdym turnusie, bez względu na to, czy spotykamy się w domkach nad morzem, czy w pięknych pałacowych pokojach. Zawsze swobodnie, z uśmiechem, przytulając w potrzebie.
Bo tacy jesteśmy. Bo tak widzimy świat i w takim klimacie chcemy z Wami pracować 🙂

Adres ośrodka, który ugości nas tym razem to:
Pałac Tłokinia
ul. Kościelna 46
62-860 Tłokinia Kościelna gmina OpatówekAby wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu, jedyne co musisz zrobić to zgłosić nam swoją chęć uczestnictwa. Chętnie udzielimy wszystkich informacji telefonicznie lub mailowo.

tel. 534-995-948
mail: domzdrowienia@gmail.com

Zapisz się do newslettera

Otrzymuj najnowsze informacje o wydarzeniach i akcjach promocyjnych naszej Fundacji