Najbliższy turnus: 20-29 listopada 2022 r.

PRZEZ DZIESIĘĆ DNI DOCIERAMY DO ŹRÓDŁA I PRZYCZYN CHOROBY. ODNAJDUJEMY RÓWNOWAGĘ I ODPOWIEDZI NA WIELE NURTUJĄCYCH PYTAŃ. OTACZAMY WAS OPIEKĄ I WSPARCIEM. CODZIENNE WARSZTATY: TOTALNA BIOLOGIA, FITOTERAPIA, RADYKALNE WYBACZANIE, SPOTKANIA Z DIETETYKIEM, USTAWIENIA HELLINGEROWSKIE, NUMEROLOGIA ORAZ PRZEDE WSZYSTKIM INDYWIDUALNE KONSULTACJE.
NASZ PROGRAM JEST SYSTEMATYCZNIE DOSKONALONY. POMIĘDZY JEGO STAŁE, KLUCZOWE ELEMENTY WPLATAMY RÓWNIE WARTOŚCIOWE, KRÓTSZE ZABIEGI I WARSZTATY. PRACA Z WAMI, UCZESTNIKAMI DOTYCHCZASOWYCH TURNUSÓW, ODSŁANIA POTRZEBY, NA KTÓRE ODPOWIADAMY. WYKORZYSTUJEMY MATRYCE EMOCJI I UWALNIANIE EMOCJI Z POMOCĄ ŻYWIOŁÓW. PRACUJEMY Z RYSUNKIEM ODSŁANIAJĄC I PRZYWRACAJĄC RELACJE Z RODZICAMI, MĘŻEM/ŻONĄ I DZIEĆMI. GŁĘBOKIM DOZNANIEM TERAPEUTYCZNYM JEST RÓWNIEŻ PRZEJŚCIE PRZEZ KRĄG WIEŃCZĄCY WARSZTATY RADYKALNEGO WYBACZANIA. WSZYSTKO TO DZIĘKI OGROMNEMU ZAANGAŻOWANIU PROWADZĄCYCH POSZCZEGÓLNE WARSZTATY NAJLEPSZYCH TERAPEUTÓW.

Celem naszych turnusów jest dotarcie do psychobiologicznych i psychosomatycznych przyczyn choroby, uświadomienie sobie konieczności zmian jakie powinniśmy dokonać w życiu albowiem każde zachorowanie niesie w sobie taką informację. Nie da się oddzielić ciała od emocji i psychiki, dlatego w procesie zdrowienia bardzo ważne jest podejście holistyczne. Zamiast stawiania sobie pytania „dlaczego mnie się to przydarzyło” ważniejsze jest postawienie pytania: „po co mi się to przydarzyło” ?

Zajęcia, które umieściliśmy w programie turnusu, zarówno indywidualne jak i grupowe, właśnie w ten sposób zostały ukierunkowane. Medycyna akademicka zajmuje się głównie usuwaniem czy leczeniem skutków choroby, nie dociekając do przyczyn. Z naszych doświadczeń wynika, że połączenie wiedzy akademickiej z terapiami naturalnymi daje nadzwyczajne efekty i zdecydowanie zwiększa szanse na pokonanie choroby, a tym samym na powrót do zdrowia.

Zapraszamy każdego, bez względu na płeć, wiek, czy stopień zaawansowania choroby. Gościmy i pracujemy z osobami obarczonymi chorobami nowotworowymi, autoimmunologicznymi np. Hashimoto, toczeń, bielactwo, cukrzyca, reumatoidalne zapalenie stawów; chorobami przewlekłymi innego typu m.in. nadciśnienie, astma, otyłość czy osteoporoza. Często trafiają do nas zagubione dusze nie potrafiące poradzić sobie w pędzącym świecie. One również otrzymują wsparcie. A czasem nawet i więcej… Najważniejsza jest gotowość osoby chorej do zmierzenia się ze swoimi emocjami, często bardzo trudnymi lub chowanymi głęboko do podświadomości. Zrozumienie prawa przyczyny i skutku, a przede wszystkim uświadomienie sobie wagi wpływu stresu, przekonań oraz lęków (własnych i rodowych) na zdrowie fizyczne, to podstawa zmian prowadzących do zdrowia.

I taką drogę pragniemy Wam wskazać w naszym DOMU pełnym wsparcia ciepła, przyjaźni i empatii 🙂

Aby wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu, jedyne co musisz zrobić to zgłosić nam swoją chęć uczestnictwa. Chętnie udzielimy wszystkich informacji telefonicznie lub mailowo.

Otrzymasz od nas formularz zgłoszeniowy, arkusz konsultacji oraz wyszczególniony program Turnusu.
tel. 534-995-948
mail: domzdrowienia@gmail.com

Zapisz się do newslettera

Otrzymuj najnowsze informacje o wydarzeniach i akcjach promocyjnych naszej Fundacji