Radykalne Wybaczanie w maju – pomorskie

23 -24 maja (wtorek – środa)

Od czego zacząć zmiany w swoim życiu? Jak uwolnić się od negatywnych emocji i odsłonić te najpiękniejsze?

Radykalne Wybaczanie jest kluczem do osiągnięcia wewnętrznego spokoju. Jest metodą, która pozwala dotknąć i przeobrazić emocje noszone przez lata.

Nasze dwudniowe warsztaty zostały zaplanowane na pierwsze dni turnusu Domów Zdrowienia: wtorek i środę 23 – 24 maja 2023 r.

Romuald Kosznik – trener i wykładowca Radykalnego Wybaczania, który naukę pobierał od samego twórcy tej metody Colina Tippinga – po raz kolejny poprowadzi Radykalne Wybaczanie w swój charyzmatyczny, wyjątkowy sposób, tym razem nad morzem – w Ostrowie.

Będzie to konfrontacja z własnymi emocjami i poszukiwanie odpowiedzi zmieniających sposób postrzegania życia. Drugiego dnia popołudniem (w środę), aby w pełni otworzyć się na możliwość emocjonalnego uwolnienia, zaprosimy do wspólnego udziału w terapeutycznej grze SATORI, a wieczorem na mocny warsztat Przejścia przez Krąg wieńczący proces Radykalnego Wybaczania.
Są to jedyne otwarte warsztaty podczas trwającego turnusu. Można dołączyć do pracującej grupy i poczuć energię wsparcia i zrozumienia. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z Alicją i Karoliną tel. 534 995 948


W godzinach od 10:00 do 18:00 prowadzone będą wykłady i zajęcia polegające na pracy w grupie, indywidualnej bądź w parach.

Koszt warsztatów to 550 zł/ za osobę

Zapewniamy ciepłą, serdeczną atmosferę, pyszną kawę i herbatę 🙂

Nasza cena nie zawiera wyżywienia i noclegu.


Adres ośrodka:
NATURA PARK
ul. Łowiecka 18
Ostrowo 84-105

Zapisz się do newslettera

Otrzymuj najnowsze informacje o wydarzeniach i akcjach promocyjnych naszej Fundacji