Uzdrawianie biologią i przez świadomość, totalna biologia: warsztaty

Z wielką radością przedstawiamy nasz projekt wspierający w zdrowiu i w chorobie nazwany: „DOMY ZDROWIENIA”. Jest to niejako kontynuacja i rozwój idei oraz wizji dr med. Ryke G. Hamera.

W programie m.in. mamy:
– wykłady dot. totalnej biologii
– sesje indywidualne dot. ustalenia przyczyn choroby
– warsztaty Radykalnego Wybaczania i Samowybaczania
– ustawienia systemowe wg autorskiego programu Ewy Naider (w oparciu o wiedzę wg Berta Hellingera)
– Świadome oddychanie – REEBERTING
– sesje relaksacyjno- terapeutyczne , „kąpiele” w dźwięku gongu, mis tybetańskich i dzwonków koshi
– spotkanie z zielarzem – degustacja ziół antynowotworowych umieszczanych w maśle ghee, olejach, miodzie itd., degustacja kombuczy. Chętni będą mogli nabyć kuracje ziołowe m.in. z grzybem Reishi (Ganoderma Lucidum), z tzw. czterema ziołami indiańskimi i innymi ziołami o działaniu antynowotworowym, oczyszczającym, wzmacniającym, likwidującym skutki chemii, podnoszącym odporność organizmu itd.

Sprawdź, jak działa totalna biologia! Warsztaty organizowane są z nastawieniem na pomoc osobom borykającym się z konkretnymi chorobami, np. nowotworowymi lub dotykającymi układu krążenia, oddechowego itd. Uzdrawianie biologią obejmuje bowiem konkretne metody stworzone z myślą o danym problemie. Każda jednostka chorobowa ma nieco inne źródło od pozostałych, co należy uwzględnić podczas planowania terapii.

Organizując zajęcia wiele uwagi poświęcamy takiemu zagadnieniu, jak uzdrawianie przez świadomość. Nawet Światowa Organizacja Zdrowia głosi bowiem, że jedną z oznak zdrowia lub choroby jest samo przekonanie danego człowieka o swoim położeniu. Każdy z nas zna kogoś, kto wiecznie uważa się za chorego lub wręcz przeciwnie – nawet pomimo licznych problemów stale jest przekonany o swoim silnym zdrowiu. Jak to się mówi: „wszystko jest w głowie”. To właśnie dla nich przydatna może się okazać totalna biologia. Warsztaty często przynoszą zaskakująco pozytywne efekty.

Na niezobowiązującą rozmowę ws. przyjazdu do Domu Zdrowienia zapraszamy do naszego punktu konsultacyjnego w Bydgoszczy – szczegóły w zakładce: BEZPŁATNE KONSULTACJE lub konsultację dla zamiejscowych można odbyć telefonicznie w godzinach urzędowania biura Fundacji.

Zgłoszenia przyjmujemy na adres: kontakt@domyzdrowienia.org.pl  lub ewa-fundacja@wp.pl

Terminy najbliższych turnusów Domów Zdrowienia znajdują się na stronie Turnusy.  Zapraszamy!

Tematyka warsztatów i rodzaj terapii:

1. Zapoznanie z metodologią treningów terapeutycznych i sposobów radzenia sobie ze stresem, z konfliktami w rodzinnym klanie, nauka umiejętności pozbywania się zakodowanych programów, powodujących dyskomfort psychiczny i dolegliwości organizmu.

2. Poznanie metod relaksacji i regeneracji sił witalnych, w tym:
– poznanie metod pracy, prowadzących do uwolnienia się od stresów, emocji – toksycznych dla naszego ciała, blokujących komfort i radość życia. Poznanie formy wybaczania emocjonalnego, wg metody C.Toppinga umożliwi pozbycie się bagażu przeszłości. Uwolni świadomość od dyskomfortowych emocji: złości, smutku, lęku zazdrości poczucia winy, wstydu, bezsilności. Umożliwi to realizację marzeń i planów; Przewidujemy także naukę innych metod samouzdrawiających, jak: masaż tybetański oraz metody bioterapeutyczne;
– zapoznanie uczestniczek warsztatów z zasadami właściwego żywienia;
– poznanie naturalnego wspomagania organizmu, w tym indywidualny dobór właściwej suplementacji i ziół
– poznanie profilaktycznych sposobów relaksacji, regeneracji organizmu

3. Ewa N. będzie pracowała z Wami w temacie ustawień systemowych wg Berta Hellingera, poznania pokoleniowych problemów rodziny mających wpływ na przyczyny chorób , lęków itd.

4. Ewa Zielińska  poprowadzi wieczorne seanse terapeutyczno-relaksacyjne, w tym: dźwiękoterapia misami tybetańskimi, dźwiękiem gongu, koshi …Dźwięk ma tę cudowną zaletę, że przeniknie do każdej komórki naszego ciała, ale jego zbawienny wpływ dotyczy także psychiki i emocji.

JAK TO DZIAŁA?

Nasze ciała zbudowane są w ok. 60% z wody. Woda z kolei bardzo dobrze przewodzi dźwięk, który rozchodzi się w niej z prędkością ponad pięć razy większą, niż w powietrzu! Dźwięki zatem penetrują całe nasze ciało fizyczne, docierają dosłownie wszędzie: do kości, mięśni, organów, komórek, tkanek, krwi, limfy… wypełniają wszystkie przestrzenie. Uzdrawiają, tonizują, koją, harmonizują. usuwają blokady energetyczne. Misy grające emitują wielotony nieharmoniczne, przez co możliwe jest uzdrawianie holistyczne polegające na oddziaływaniu na problemy zarówno w ciele fizycznym jak i w ciałach energetycznych. Jest to o tyle ważne, że dysharmonia na poziomie energetycznym prawie zawsze prowadzi do zaburzeń na poziomie fizycznym.

Dodatkowo:
– podczas turnusu, poza zajęciami programowymi w ramach Domu Zdrowienia, osoby chętne będą miały możliwość odpłatnego uczestnictwa w dodatkowych zabiegach i badaniach oferowanych przez specjalistów – naturoterapeutów. Szczegółowe informacje – w dniu przyjazdu.