Roczny kurs Totalnej Biologii w BYDGOSZCZY

Nareszcie udało się nam, Bydgoszczanom, zorganizować roczny kurs Totalnej Biologii w rodzinnym mieście 🙂 Dlatego tym bardziej serdecznie zapraszamy Was do kontaktu i uczestnictwa, by wspólnie poznawać i zagłębiać tajniki przyczyn powstawania chorób.

Zjazdy odbywać się będą weekendowo raz w miesiącu: w soboty w godzinach 10 – 18 z godzinną przerwą na obiad i w niedziele w godzinach 9 – 14. Jako organizatorzy, zapewniamy w przerwach kawę, herbatę i drobne przekąski.

Już dziś widzimy, że zainteresowanie jest duże. Lista uczestników powoli się zapełnia. Charyzma prowadzącego przyciąga jak magnez 🙂

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny lub napisanie maila, gdyż  tylko w ten sposób możemy stworzyć grupę uczestników i do każdego przesłać szczegółowe informacje.

Totalna Biologia® (Recall Healing®) to odkrywanie nowych aspektów postrzegania choroby.

Czy nie odnosicie wrażenia, że choroba nam spowszedniała, mało kto się dziwi słysząc  o najpoważniejszych schorzeniach  u znajomych czy rodziny. Popularyzacja wszelkich dolegliwości, propagowanie niemalże cudownych tabletek i maści sprawia wrażenie bagatelizacji choroby. Jasne, że nikt nie chce być chory i jasne, że są sytuacje, że leki są potrzebne. Pytanie tylko, czy zawsze są konieczne i czy nie jest warto poszukać innych dróg  wyzdrowienia.

Totalna Biologia® proponuje inną drogę do wyzdrowienia.

Totalna Biologia® (Recall Healing®) głosi: „Choroba nie jest błędem natury,  jest najlepszym rozwiązaniem mózgu na utrzymanie organizmu przy życiu. Umysł nigdy się nie myli i nie pracuje bez potrzeby, zawsze wybierając rozwiązanie doskonałe biologicznie. Każda dolegliwość jest więc przystosowaniem organizmu do istniejących warunków. Będąc pozornym problemem dla człowieka, w rzeczywistości stanowi jego biologiczny atut. Aby uleczyć się z choroby, należy odkryć jej źródło w samym sobie”

W dzisiejszych czasach nikt już nie kwestionuje związku psychiki z ciałem człowieka, a holistyczne podejście do człowieka jako integralnej całości wszystkich poziomów egzystencji:  Ciała, Umysłu i  Duszy staje się coraz bardziej powszechne, nawet już w gabinetach lekarzy medycyny klasycznej. To nie tylko moda. To trend ogólnoświatowy wynikający z naturalnych potrzeb człowieka.

Zgodnie z wiedzą znaną w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej już kilka tysięcy lat temu, choroba w ciele zawsze związana jest z jakimś nieuświadomionym konfliktem psychologicznym, który wywołując nieustannie podświadomie trudne emocje, programuje chorobę bądź dolegliwości. Docierając do sedna przebytego konfliktu, możemy wyzdrowieć.

Na kursie:

– dowiesz się, jak znaleźć konflikt i jak go rozwiązać,

– poznasz, jak wyglądają dwie fazy choroby,

– omówione zostaną różne systemy i narządy w organizmie i ich znaczenie dla interpretacji przyczyn choroby,

– poznasz znaczenie klanu rodzinnego dla powstawania chorób,

– doświadczysz techniki Radykalnego Wybaczania,

– nauczysz się skutecznej profilaktyki

Na zajęciach poznacie Totalną Biologię® w stopniu pozwalającym na prowadzenie terapii sobie, bliskim oraz tym, którzy tej pomocy potrzebują. Spotkasz tu osoby, których wiedza i doświadczenie wzbogaci wartość samego Kursu. SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!

Choroba jest uzewnętrznieniem nierozwiązanego konfliktu wewnętrznego, jest wspólna wszystkim organizmom żywym.

tel: 534 995 948

mail: kontakt@domyzdrowienia.org.pl

Koszt jednego zjazdu to 400 zł. Przy pełnej przedpłacie cena całego kursu wynosie 3.600 zł (rabat 400 zł czyli jeden weekend gratis). Wszystkie spotkania są obowiązkowe!

Ze względu na duże zainteresowanie prosimy o wpłatę wpisowego w wysokości 100 zł na konto Fundacji z dopiskiem „kurs TB Bydgoszcz” – gwarantuje to pewne miejsce na kursie! Kwota ta zostanie zaliczona na poczet opłaty za pierwszy zjazd.

Poniżej terminy zjazdów kursu TB w Bydgoszczy:

16 – 17 stycznia

27 – 28 lutego

27 – 28 marca

24 – 25 kwietnia

29 – 30 maja

19 – 20 czerwca

lipiec/sierpień – wakacje

Ilość miejsc ograniczona!

Zapisz się do newslettera

Otrzymuj najnowsze informacje o wydarzeniach i akcjach promocyjnych naszej Fundacji