15 – 24 października 2020 r.

PRZEZ DZIESIĘĆ DNI DOCIERAMY DO ŹRÓDŁA I PRZYCZYN CHOROBY. ODNAJDUJEMY RÓWNOWAGĘ I ODPOWIEDZI NA WIELE NURTUJĄCYCH PYTAŃ. OTACZAMY WAS OPIEKĄ I WSPARCIEM. CODZIENNE WARSZTATY: TOTALNA BIOLOGIA, FITOTERAPIA, RADYKALNE WYBACZANIE, SPOTKANIA Z DIETETYKIEM, USTAWIENIA HELLINGEROWSKIE, NUMEROLOGIA ORAZ PRZEDE WSZYSTKIM INDYWIDUALNE KONSULTACJE.

Celem naszych turnusów jest dotarcie do psychobiologicznych i psychosomatycznych przyczyn choroby, uświadomienie konieczności zmian jakie powinniśmy dokonać w życiu, ponieważ każde zachorowanie niesie w sobie taką informację. Nie da się oddzielić ciała od emocji i psychiki, dlatego w procesie zdrowienia bardzo ważne jest podejście holistyczne. Zamiast stawiania sobie pytania „dlaczego mnie się to przydarzyło” zrozumienie przyczyn i postawienie pytania: „po co to mi się przydarzyło” ? Zajęcia, które są w programie turnusu, zarówno indywidualne jak i grupowe, tak są właśnie ukierunkowane. Medycyna akademicka zajmuje się głównie usuwaniem czy leczeniem skutków choroby, nie dociekając do przyczyn. Z naszych doświadczeń wynika, że połączenie wiedzy akademickiej z terapiami naturalnymi daje niewspółmierne efekty i zdecydowanie zwiększa szanse na pokonanie choroby, a tym samym na powrót do zdrowia. Zapraszamy każdą osobę, bez względu na wiek, czy stopień zaawansowania choroby. Najważniejsza jest gotowość osoby chorej do zmierzenia się ze swoimi emocjami, często bardzo trudnymi lub chowanymi głęboko do podświadomości. Zrozumienie prawa przyczyny i skutku, a przede wszystkim uświadomienie wagi wpływu stresu, przekonań, lęków (własnych i rodowych) na zdrowie fizyczne, to podstawa zmian prowadzących do zdrowia.

Aby wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu, jedyne co musisz zrobić to zgłosić nam swoją chęć uczestnictwa. Chętnie udzielimy wszystkich informacji telefonicznie lub mailowo.

Otrzymasz od nas formularz zgłoszeniowy, arkusz konsultacji oraz wyszczególniony program Turnusu.
tel. 534-995-948
mail: domzdrowienia@gmail.com

Zapisz się do newslettera

Otrzymuj najnowsze informacje o wydarzeniach i akcjach promocyjnych naszej Fundacji